Kolor roku 2024 0
Kolor roku 2024

Kolor roku 2024

 

Co roku na początku grudnia Instytut Pantone wyznacza kolor, który w nadchodzącym sezonie będzie wyznaczał trendy w architekturze, designie, sztućce, a także w modzie. W roku 2024 będzie to kolor Peach Fuzz co można przetłumaczyć jako brzoskwiniowy puch. Jest to delikatny brzoskwiniowy odcień, bardzo ciepły i pełen kojących emocji. W dzisiejszych czasach pełnych niepewności każdy szuka czegoś, co go uspokaja i napawa optymizmem. Właśnie taki zamysł miał Instytut Pantone- chciał wskazać kolor pełen pozytywnych, dobrych emocji, który nas ożywi.

Narożnik: https://galeriakomfortu.pl/fendi-naroznik-w-stylu-vintage

 

Kolor Peach Fuzz został wybrany, ponieważ przywołuje na myśl kolor ludzkiej skóry. Ma on reprezentować chęć spotkania się w realnym życiu, a nie przez ekran komputera. Kolor ten ma wzbogacać nasz umysł, ciało i dusze. Kolor ten budzi nasze zmysły dotyku, jest on poetycki, romantyczny oraz niezwykle zmysłowy. Barwa ta ma odzwierciedlać przeszłość, równocześnie ma być bardzo współczesny.

Fotel: https://galeriakomfortu.pl/frantz-niebanalny-fotel

 

Peach Fuzz będzie ocieplał wnętrza, skomponuje się idealnie z neutralnymi odcieniami beżu jak również z pastelami. Wprowadzi on do wnętrz przyjazną atmosferę. Dobrze będzie wyglądał w mieszkaniu w postaci dodatków takich jak poduszki, koc czy pościel.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium